Charita uspořádala dobročinné putování s Pannou Marií Klatovskou

Zdroj:Diecéze plzeňskáDiecéze plzeňská
Rubrika: Domácí,Plzeňská diecéze
Datum publikace9. 5. 2022, 15.30

Celkem tři trasy různé délky připravili organizátoři z klatovské charity při Putování s Pannou Marií Klatovskou. Celý program zahájila mše svatá v Jezuitském kostele celebrovaná emeritním plzeňským biskupem Františkem Radkovským.

image:Image 12/source/orig/11317_jst-1198.jpg
Foto: Jiří Strašek

Po bohoslužbě mohli poutníci putovat po okolních památkách. Připraveny byly trasy dlouhé dvacet pět, patnáct a jeden a půl kilometru. Trasy byly zahájeny na zahradě Domova pokojného stáří Naší paní ve Václavské ulici.

Na zahradě Domova byly rozmístěny prodejní stánky s občerstvením, stánky s výrobky klientů Oblastní charity Klatovy a sociálně terapeutických dílen z Rokycan a Domažlic, ukázka zdobení perníčků nebo ukázka dřevorytů pana Radovana Hrabého.

Liturgie a bohoslužby Maria a svatí Charita

image:Image Temné noci Matky Terezy
Temné noci Matky Terezy Greg Watts
image:Image I dnes se platí krví
I dnes se platí krví Wilhelm Hünermann
image:Image Maria Panno, Matko Slova
Maria Panno, Matko Slova
image:Image Mystické město Boží III.
Mystické město Boží III. Marie od Ježíše z Agredy