Lupa
Obsah
Portál
Reklama

Den otce Pia

Zdroj:Biskupství brněnskéBiskupství brněnské
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Brněnská diecéze
Datum publikace19. 9. 2023, 14.34
TiskTisk

V sobotu 23. září si připomínáme památku italského kněze a světce Pia z Pietralciny, který byl známý zejména pro svá stigmata.

image:Image 42/source/orig/41370_den-otce-pia-v1.jpg

V brněnské diecézi se můžete k oslavě přidat na dvou místech: V Brně u svatého Tomáše a pak ve Žďárském klášteře a na Zelené Hoře.

V Brně u sv. Tomáše zazní před mší svatou krátká přednáška o tom, jakým způsobem můžeme vnést do svého života odkaz sv. Pia a po mši svaté jste všichni zváni na společné agapé (sdílení, popovídání s občerstvením) do prostoru u sakristie kostela.

Ve Žďárském klášteře už od 14:00 se bude možné účastnit přednášky i následné diskuze ohledně života sv. Pia a pak, po přesunu do kostela na Zelené Hoře, se v 16:00 pomodlíme růženec, na který naváže mše svatá ke cti tohoto světce.

Focusy

Liturgie a bohoslužby Maria a svatí

Mohlo by vás zajímat

image:Image Křestní list
Křestní list
Cena: 35 Kč
image:Image Litanie
Litanie
Cena: 358 Kč
image:Image Hymny - denní modlitba církve
Hymny - denní modlitba církve
Cena: 71 Kč
image:Image Společné prosby věřících - zelené
Společné prosby věřících - zelené
Cena: 197 Kč

Související články

Ochrana vašeho soukromí je naší prioritou

Abyste mohli co nejlépe využívat služby portálu Církev.cz, včetně nakupování, používáme my a někteří naši partneři tzv. cookies (malé soubory uložené ve vašem webovém prohlížeči). Díky nim si například pamatujeme, zdali jste přihlášeni, vámi provedená a preferovaná nastavení, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty apod.

Díky nim vám také nenabízíme nevhodnou reklamu a pomáhají nám v analýzách sloužících k dalšímu rozvoji portálu.

Potřebujeme však váš souhlas s jejich zpracováváním. Děkujeme, že nám ho dáte, a ujišťujeme vás, že se k vašim datům chováme maximálně zodpovědně v souladu s platnou legislativou