Padesát let od svého kněžského svěcení oslavil ve čtvrtek 25. června biskup Josef Kajnek při děkovné mši svaté v kapli sv. Karla Boromejského v Hradci Králové. Společně s ním jubileum slavili diecézní biskup Jan Vokál, pomocný biskup Prokop Brož, kněží, zaměstnanci Biskupství královéhradeckého i další hosté.
Při bohoslužbě zavzpomínal na svoji cestu ke kněžství, na dobu komunismu i léta po roce 1989. Diecézní biskup Jan Vokál mu poděkoval za roky věrné služby, za otcovský přístup k lidem a za jeho přátelství.
Přejeme biskupu Josefovi pevné zdraví a radostné prožívání dalších let.