Internetový čtvrtletník FERMENTUM – ŽIVÁ TEOLOGIE

Zdroj:cirkev.czcirkev.cz
Rubrika: Hlavní zprávy,Domácí,Českobudějovická diecéze
Datum publikace11. 3. 2024, 12.53

Vyšlo nové číslo internetového periodika Fermentum. Aktuální příloha s podtitulem Živá teologie se zaměřuje na spiritualitu pokřtěných, zasvěcených a vysvěcených. Univerzitní teologové předkládají čtenářům čtenářům srozumitelnou formou vyšší popularizaci, která by vždy měla mířit do života. Zmínění autoři a garanti periodika hledají nejenom další čtenáře, ale také spolupracovníky.

image:Image 53/source/orig/52872_34389_0_51369_fermentum-2-2024-obalka_w.jpg

Časopis FERMENTUM vydává Česká biskupská konference (ČBK) a můžete si jej koupit na e-shopu Cirkev.cz. Zvýhodněné roční předplatné (4 vydání) stojí 285 Kč a jednotlivá čísla časopisu stojí 89 Kč. Více informací o časopisu najdete na jeho webu fermentum.cirkev.cz, kde si můžete pro představu po registraci zdarma stáhnout jeho první letošní vydání.

Periodikum je vhodné pro duchovní i pokřtěné, kteří zde najdou podněty k biblickým čtením na neděle a velké svátky.

Zdroj: Českobudějovické biskupství

Pastorace

image:Image Obrácení k Pánu
Obrácení k Pánu Uwe Michael Lang
image:Image Boží skvělý nápad
Boží skvělý nápad Catalina Echeverri, Trillia Newbell
image:Image Kázání během roku
Kázání během roku Bernard z Clairvaux
image:Image Jde v životě ještě o víc?
Jde v životě ještě o víc? Nicky Gumbel