Mužské společenství z Kroměříže připravilo křížovou cestu o Ukrajině

Zdroj:Arcibiskupství olomouckéArcibiskupství olomoucké
Rubrika: Domácí,Videa a podcasty,Olomoucká arcidiecéze
Datum publikace21. 3. 2022, 12.03

I pro letošní postní dobu připravili členové mužského společenství v kroměřížské farnosti Panny Marie křížovou cestu reagující na aktuální dění – tentokrát propojuje rozjímání nad utrpením Krista s válkou na Ukrajině. Spolu s dalšími farníky se ji v kostele modlili v neděli 20. března 2022.

Pobožnost doprovodila také píseň kroměřížského rodáka Karla Kryla s názvem „Děkuji“. Zájemci si ji mohou pustit níže ze záznamu anebo si přečíst text, který je k dispozici na tomto místě.

Půst a Velikonoce Válka na Ukrajině

image:Image Slovo ve staročeských velikonočních chorálech (CD)
Slovo ve staročeských velikonočních chorálech (CD)
image:Image Pojď se mnou - omalovánky