Do Mostu pozvali na farní misie redemptoristy
Pětidenní duchovní obnovu farnosti v Mostě přijeli nabídnout všem věkovým skupinám tamního společenství redemptoristé ze Slovenska do neděle 21. června. Na sever Čech zavítal jeden z šesti týmů, který v této kongregaci připravuje exercicie pro farnosti od Litvy přes Slovensko, Moravu (a nyní) až po severozápad Čech.V Mostě pobývali provinciál P. Jozef Mihok a jeho spolubratr P. Ján Kniez. Pravidlem redemptoristů je, že přicházejí tam, kam je na takovou akci povolají.