banner sekce
Sekce

Školství

Hledáme učitele pro ZŠ Cesta

Začínající církevní základní škola v Písku zve do svého týmu další křesťanské učitele.
Publikováno: 10. 2. 2016 10:00

Začínající církevní základní škola v Písku zve do svého týmu další křesťanské učitele. Průběžně se zajímáme o kontakt s aprobovanými pedagogy, kteří mají chuť jít nevyšlapanou Cestou.

Aktuálně hledáme třídní/třídního pro budoucí 1.třídu ve školním roce 2016/2017. Zájemci prosím pište na mail: zscesta@zscesta.cz

Základní škola Cesta
U Výstaviště 463, Písek
www.zscesta.cz

Autor článku:
Mgr. Marta Vacušková

Další aktuality

Dobrovolnická pomoc v očkovacím centru v Odrách

Pedagogové a studenti Střední pedagogické a Střední zdravotnické školy se pod vedením Mgr. Petry Fišerové znovu zapojují do dobrovolnické pomoci. Po náročných podzimních službách v nemocnicích se studenti, tentokrát nejen zdravotnických oborů, znovu aktivně zapojili a své služby nabídli očkovacímu centru v Odrách. V úterý 16. února bylo očkování zahájeno, pro každý den je z naší školy připravený tým, který tvoří dvě kolegyně zdravotnice, které provádí očkování, 6 studentů a jeden koordinující pedagog. Studenti se věnují příchozím klientům a také provádí administrativní výkony. To vše znovu souběžně se školními povinnostmi. Všem patří velké poděkování. Všem přejeme hodně sil ke zvládnutí všech pedagogických, studijních a dobrovolnických povinností a samozřejmě také pevné zdraví.
18.02.2021

Výběrové řízení na post ředitele Církevního gymnázia v Kutné Hoře

Biskupství královéhradecké, jako zřizovatel školy, vyhlašuje výběrové řízení na místo ředitele gymnázia v Kutné Hoře.
09.02.2021

Vyhlášení výběrového řízení na funkci ředitelky nebo ředitele Bratrské školy

Synodní rada Českobratrské církve evangelické vyhlašuje výběrové řízení na funkci ředitelky nebo ředitele Bratrské školy – církevní základní školy, Rajská 300, 170 00 Praha 7. Přihlášky k výběrovému řízení obsahující profesní životopis a motivační dopis zájemci doručí nejpozději do 5. února 2021 (rozhoduje datum podání) na adresu: Ústřední církevní kancelář ČCE k rukám Mgr. Heleny Wernischové Jungmannova 22/9 P. O. BOX 466 111 21 Praha 1 Obálku označte „VŘ – Bratrská škola“.
29.12.2020

Požehnané Vánoce 2020

Ať váš život prozáří radost z Kristova narození a nový rok 2021 nechť je naplněn Božím požehnáním, pokojem, láskou a nadějí. Za Sekci církevního školství ČBK přejí Mons. Tomáš Holub, biskup plzeňský; Mgr. Martin Čech a Mgr. Marta Vacušková
20.12.2020

Studenti v první linii

Zvládají svou běžnou on-line výuku a vedle ní ještě převlečeni do ochranných oděvů pomáhají zajišťovat chod nemocnic, léčeben a domovů pro seniory a zdravotně postižené. A také dobrovolnicky asistují při doučování žáků, kterým chybí přenosová technika pro domácí vzdělávání nebo nemají potřebné rodinné zázemí.
27.11.2020