50 let kněžství slavili se spolužáky tři biskupové
V kapli kláštera sester boromejek ve Městě Albrechticích děkovalo v úterý 23. června devět mužů za dar kněžství, které přijali před padesáti lety. Byli mezi nimi také tři emeritní biskupové – Vojtěch Cikrle, Václav Malý a Josef Kajnek. Do Města Albrechtic přijeli, protože v tamním kněžském domově žijí P. Jiří Ondruš a P. Rudolf Friedl (oba jsou kněžími ostravsko-opavské diecéze). Mezi jubilanty patří také P. Stanislav Kovář (z brněnské diecéze), P. Miroslav Šimáček a P. František Jirásek (z