11. ročník Noci kostelů

Z pátku na sobotu se uskutečnil 11. ročník Noci kostelů, do které bylo přihlášeno rekordních 1603 kostelů a modliteben. Návštěvníky čekala pestrá nabídka programů, kromě tradičních prohlídek kostelů, výstupů na věže, koncertů, výstav, tanečních vystoupení se nabízely i na netradiční nabídky. Podívejte se, jak Noc kostelů zachytili svými objektivy fotografové ze sdružení Člověk a Víra napříč českými a moravskými diecézemi.
Publikováno: 27. 5. 2019 13:00

Foto: ČaV / Zdeněk Poruba, Petr Zatloukal, Tomáš Cigánek OFS, Tomáš Ježek, Jarmila Fussová, Petr Polanský, Michaela Gavláková, Tomáš Holeček, Kryštof Wanek, Dominik Novák, Pavel Langer, Martina Řehořová, Zbyněk Šišpera, Klečka Michal, Anička Guthrie, Jana Chadimová, Roman Albrecht, Petr Macek, David Liška, Ivana Buzková

Autor článku:
Tomáš Tetiva

Další aktuality

Podpořme zaměstnávání handicapovaných dívek

Dívčí katolická střední škola Praha handicapované dívky nejen vzdělává, ale rovněž i zaměstnává – ve školní chráněné dílně Inspirace. Prosíme, podpořte nebo svým známým doporučte kampaň na Startovači zaměřenou právě na pomoc zaměstnávání handicapovaných dívek a žen. Zde: https://www.startovac.cz/projekty/inspirace-pro-tebe/ Děkujeme!!!
27.01.2020

Přímé přenosy bohoslužeb od 27. ledna do 2. února 2020

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele a chtěli by se připojit alespoň prostřednictvím médií, nabízíme přehled bohoslužeb, vysílaných během následujících dní přímým přenosem v Televizi Noe a Radiu Proglas.
27.01.2020

Prohlášení předsednictva Rady evropských biskupských konferencí (CCEE) a předsedy Komise biskupských konferencí zemí Evropské unie (COMECE) k 75. výročí osvobození německého nacistického vyhlazovacího tábora Auschwitz-Birkenau.

27.01.2020

"Dejme v sobě prostor Božímu Slovu" připomněl papež František u příležitosti neděle Božího slova

V neděli dopoledne sloužil římský biskup v bazilice sv. Petra mši u příležitosti neděle Božího slova, kterou stanovil v roce 2019 na svátek sv. Jeronýma (30. září) v listu Aperuit illis.
26.01.2020

Papež František: Naší povinností je plnit přednostní přání Boha spasit všechny

V římské bazilice sv. Pavla za hradbami se v sobotu odpoledne konala bohoslužba nešpor, jak je zvykem na svátek Obrácení sv. Pavla, kterým se končí Týden modliteb za jednotu křesťanů.
25.01.2020