Den otevřených dveří v křesťansky zaměřené ZŠ Parentes

ZŠ Parentes Praha, křesťansky zaměřená základní škola s nadstandardním vzděláváním a rozšířenou výukou angličtiny (Radlická 138, Praha 5), pořádá Den otevřených dveří ve čtvrtek 17. 10. 2019 od 15:30. Škola nabízí přátelské prostřední, individuální přístup a intenzivní spolupráci s rodiči. Koncept školy stojí na budování hodnotového systému dětí zahrnující hodiny etiky, náboženství, možnost účastnit se mše sv. a přípravu ke svátostem. Škola zajišťuje také rozsáhlou výuku angličtiny, výuku němčiny, španělštiny, široké spektrum kroužků a různorodých akcí pro rodiče.
Datum konání akce
17. 10. 2019 15:30 (15:30 - 17:30)
Srdečně zveme rodiče a děti na Den otevřených dveří v ZŠ Parentes, který se koná v naší škole ve čtvrtek 17. 10. 2019 od 15:30 do 17:30. Prohlédnete si prostory školy a během prezentace se dozvíte to nejdůležitější přímo od paní ředitelky. Představíme naši školu a povíme vám, jak to u nás chodí. Můžete si prohlédnout, kde se děti učí, hrají si či tvoří. Dostanete prostor pro individuální dotazy či rozhovor s ředitelkou školy. Domácí dobroty "našich maminek", káva či čaj vám budou po celou dobu k dispozici. Pro děti máme připraveny zábavné pracovní listy. Náš učitelský tým se těší na vaši návštěvu!

Místo konání