FOTOGALERIE: Biskup Josef Kajnek oslavil 50 let kněžství
Biskup Josef Kajnek oslavil ve čtvrtek 25. června v kapli sv. Karla Boromejského v Hradci Králové 50. výročí svého kněžského svěcení. Děkovné mše svaté se zúčastnil diecézní biskup Jan Vokál, kněží, zaměstnanci Biskupství královéhradeckého i další hosté. Při bohoslužbě zavzpomínal na svoji cestu ke kněžství, na dobu komunismu i léta po roce 1989. Diecézní biskup Jan Vokál mu poděkoval za roky věrné služby, za otcovský přístup k lidem a za jeho přátelství. Přejeme biskupu