Diecéze má po dvou letech novokněze. Stal se jím P. Vojtěch Kolář
Ostravsko-opavská diecéze má po dvou letech novokněze. Stal se jím Vojtěch Kolář. Rodák ze Svébohova u Zábřehu se rozhodl pro službu v ostravsko-opavské diecézi a po formaci a roční jáhenské službě v Ostravě-Porubě přijal kněžské svěcení. V sobotu 27. června jej v katedrále Božského spasitele pro tuto službu vysvětil biskup Martin David. Ostravsko-opavská diecéze má po dvou letech novokněze. Stal se jím Vojtěch Kolář. Rodák ze Svébohova u Zábřehu se rozhodl pro službu v ostravsko-opavské diecézi