banner sekce
Sekce

Školství

Prevence rizikového sexuálního chování - úkol základního vzdělávání

Národní centrum pro rodinu zve pedagogy, výchovné pracovníky, odbornou veřejnost i rodiče na odbornou konferenci s akreditací MŠMT
Publikováno: 7. 1. 2016 8:00

Národní centrum pro rodinu zve pedagogy, výchovné pracovníky, odbornou veřejnost i rodiče na odbornou konferenci s akreditací MŠMT s názvem „Prevence rizikového sexuálního chování – úkol základního vzdělávání“. Konference je zaměřena na akuální odborné poznatky k tématům, která ukládá RVP jako prevenci rizikového chování a výchovu zdravých postojů v otázkách sexuality.

Akce se koná v budově A Krajského úřadu Ústeckého kraje v Ústí nad Labem dne 2. 2. 2016 od 9:00 do 15:00 hod. Registrace začíná od 8:30 hod.

Konferenci pořádá Ústecký kraj společně s Centrem pro rodinu a sociální péči v Ostravě a Národním centrem pro rodinu v Brně. Přihlašovací formulář najdete v připojené příloze

Soubory ke stažení

velikost 297 KB
Autor článku:
Mgr. Marta Vacušková

Další aktuality

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola v Odrách pomáhá

Zdravíme všechny čtenáře ze Střední pedagogické školy a Střední zdravotnické školy svaté Anežky České a přejeme jim v této těžké době hlavně hodně zdraví a Boží ochranu, ale také klid a dobrou mysl – těžkosti vždy pominou. A snášejí se lépe s dobrými zprávami, těch je kolem nás nyní také mnoho a malou zásilku rádi přidáváme.
20.03.2020

Dívčí škola v časech koronaviru

Školní chráněná dílna Dívčí katolické střední školy šije roušky pro pečovatelky školní pečovatelské služby.
17.03.2020

Zrušení Celostátní přehlídky církevních škol v zájmové umělecké činnosti v Odrách

S ohledem na epidemiologickou situaci a na základě doporučení Odboru školství, mládeže a sportu KÚ MSLK a také po konzultaci s Krajskou hygienickou stanicí Moravskoslezského kraje rušíme konání Celostátní přehlídky církevních škol v zájmové umělecké činnosti, která se měla konat v příštím týdnu 16.3. - 20.3.2020 v Odrách.
09.03.2020

Podpořme zaměstnávání handicapovaných dívek

Dívčí katolická střední škola Praha handicapované dívky nejen vzdělává, ale rovněž i zaměstnává – ve školní chráněné dílně Inspirace. Prosíme, podpořte nebo svým známým doporučte kampaň na Startovači zaměřenou právě na pomoc zaměstnávání handicapovaných dívek a žen. Zde: https://www.startovac.cz/projekty/inspirace-pro-tebe/ Děkujeme!!!
27.01.2020

Duchovní obnova pro dívky

Ve Slavonicích na faře ve dnech 27.- 29. března 2020 uskuteční duchovní obnova pro dívky s P. Karlem Janů a se sestrami boromejkami na téma „Návrat k prvotní lásce.“ Adresa: Náměsti míru 477, 378 81 Slavonice, okr. Jindřichův Hradec http://www.farnosti-slavonicka.cz/farnosti/farnost-slavonice.html
23.01.2020