banner sekce
Sekce

Mládež

BetLechem s P. Janem Balíkem

Betlém - z hebrejštiny - dům chleba – archetyp vnitřního domova. Cyklus dokumentů o hledání vnitřního i vnějšího domova. Autoři Jana Kristina Studničková a Otakáro Maria Schmidt.
Publikováno: 1. 9. 2016 2:00
Autor článku:
Vojtěch Orlík

Další aktuality

Červnové číslo časopisu IN! - dívčí svět 2020

Slunce, šaty a zmrzlina. To jsou pro nás indicie začátku léta. Co na tom, že oficiálně ještě nezačalo. Pro mě už je tu. A navíc oslavujeme narozeniny celé naší církve. Slavnost seslání Ducha Svatého a tak si můžeme užívat dvojnásob. A když je důvod slavit, proč toho nevyužít a nepřečíst si IN!
01.06.2020

Pokračujeme v mezinárodní spolupráci v oblasti pastorace mládeže

Po listopadovém setkání ve slovenských Bojničkách, se ředitel Sekce pro mládež Kamil Strak tento týden online setkal ze zástupci MEKT. Hlavním tématem bylo sdílení zkušeností v době koronaviru.
29.05.2020

10 nových absolventů Studijně-formačního kurzu

Účastníci Studijně-formačního kurzu zakončili dvouleté studium závěrečnou zkouškou.
14.05.2020

Nový magazín a výběr z blogů na signály.cz

Venku už se to zelená a i když složitá a nepříjemná situace kolem koronaviru stále trvá, věřím, že si najdete chvilku na procházku probouzející se přírodou. Pokud ale jste doma a máte chvilku času, určitě neváhejte zalistovat naším dubnovým Magazínem signály.cz. Kromě výběru z blogů tam najdete i články od mladých autorů a pozvánku na různé akce.
30.04.2020

Problém výchovy katolické mládeže: „pastorace mimochodem“

Přinášíme vám zamyšlení sociologa Karla Hlaváčka, který vyšel na webu Christnet.
30.04.2020