Po loňské premiéře se „Pouť na půli cesty“ přesouvá do Olomouce
Vytvořit pro všechny věřící menšinové vztahové orientace bezpečné místo k modlitbě a setkání, otevřenému dialogu i sdílení bez předsudků a hodnocení má druhý ročník „Pouti na půli cesty“. Uskuteční se v sobotu 19. září 2026 v Olomouci. Setkání navazuje na loňskou pouť, která se uskutečnila ve Sloupu v Moravském krasu, a také tentokrát ho společně pořádají pracovníci a dobrovolníci služeb pro LGBTQ+ věřící ze tří moravských diecézí, mimo jiné pod záštitou a za osobní účasti olomouckého