Signály

V digitálním prostoru představují Signály.cz zajímavou nekomerční alternativu k ostatním typu současných sociálních sítí. Kromě možnosti sdílení originálního obsahu nabízí svým uživatelům vlastní zpravodajství, recenze, videa nebo seriály.

Cílem komunitního ekumenického webu www.signaly.cz je vytvářet bezpečné, důvěrné a otevřené prostředí na internetu, kde se lidé budou rádi scházet a navzájem obohacovat. Vlastním s.magazínem a obsahem příspěvků kvalitních blogerů pomáhají formaci svých uživatelů. Přehledná nástěnka akcí nabízí možnosti setkávání v reálném světě. Komunitní prostředí signály.cz se vyznačuje úctou, respektem a sdílením trvalejších hodnot mezi jednotlivými uživateli.

Blogy – na signály.cz má každý možnost vytvořit si blog, na který může vkládat své články a myšlenky a obohatit tak ostatní uživatele. Najdeme zde nepřeberné množství příspěvků nejen od laiků, ale i od odborníků a kněží. Redakce signály.cz pravidelně vybírá hodnotné příspěvky, které umisťuje na hlavní stránku a vydává vlastní informačně formační magazín.

Akce – na signály.cz najdeme přehlednou mapku a seznam křesťanských akcí. Akce si mohou zadávat sami uživatelé a zvát na ně své přátele.

Společenství – nástroj, který využije skupina lidí pro vlastní komunikaci a sdílení různého obsahu.

Chat s osobností – jednou měsíčně pořádají signály.cz online chat s osobností. Uživatelé se zde mohou setkat se zajímavými hosty a položit jim svoji otázku.

Duchovní podpora a doprovázení – ve společenství duchovní podpory nabízí několik odborníků a duchovních osob svůj čas a zkušenosti uživatelům signály.cz.

Autorizace – signály.cz nabízí uživatelům autorizaci, tj. ověření profilu s totožností uživatele. Vytvářejí tak bezpečnější prostředí a autorizovaným uživatelům nabízí více práv.

Web provozuje spolek signály.cz, z.s. za podpory České biskupské konference. Na signály.cz se zaregistrovalo od vzniku komunitního webu v roce 2007 přes 30.000 uživatelů.

Provoz webu je možné podpořit např. i  zasláním dárcovské sms ve tvaru DMS SIGNALY na číslo 87777. Cena jedné DMS je 30 Kč, signály.cz, z.s. obdrží 28,5 Kč, www.darcovskasms.cz .

Internetová adresa: www.signaly.cz